همه برای شرکت اینستاگرام کار میکنید !! میدانستید ؟ شرکت اینستاگرام در پاسخ کار شما شمارا روانی میکند

1

همه برای شرکت اینستاگرام کار میکنید !! میدانستید ؟ شرکت اینستاگرام در پاسخ کار شما شمارا روانی میکند !!
برای اینکه متوجه فعالیت های این شبکه مخرب شوید مطالب زیر را خوانده و پاسخ های خود را در زیر همین پست ارائه دهید
از مشاورین روانشناسی کشور خواهشمندم همراهی کامل انجام دهند .

1- مغازه ای که برایش کار میکنیم :
فروشگاه اینستاگرام یک فروشگاه معمولی نیست و بابت عضویت در آن نیاز است که شما پول پرداخت کنید !! ( بنگاه مادر )
میدانستید که در فروشگاه اینستاگرام بر اساس ذهنیت شما نسبت به فعالیت های اخیر محصول نمایش داده میشود ؟
به نظر شما این برنامه ریزی شده است ؟ بله برنامه ای که پشت این است از بعد روانشناسی باید بررسی شود .
روش کارکردن ما چگونه است ؟ وقتی شما در بستر اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت میکنید در بستر سایت اینستاگرام هم فعالیت میکنید و این موجب بالارفتن ترافیک این شرکت شده و در نتیجه : 1- فروش بستر فروشگاهی 2- فروش بازدید پست به تعدادی که شما مایل هستید 3- فروش محصولاتی که خود برنامه ریزی کرده است و فعالیت هایی که بیخبر هستیم ( نیاز به مشاورین ایتی و اقتصاد مجازی )
2- اولین ویدئویی که در سرچ اینستاگرام نمایش داده میشود چیست ؟ آیا این همان تابع است ؟ این همان ویدئویی است که میخواهند ببینید ؟ آیا این برنامه ریزی هدفمند است ؟ در تصویر فایده ای ندارد و به صودت هدفمند گذاشته شده است !!! تابع بدون علم مسیر را به جایی خوبی نخواهد برد !!!
3- اولین عکسی که نمایش داده میشود چیست ؟ آیا هدف بررسی عکس های پایینی است ؟ و نقشه چنین است که شما اصلا عکس اول و ویدئوی اول را نبینید !! و به سمت پایین کشیده شوید ؟ این یک بازی روانی برای کسب درامد است یادتان باشد شما کارگر اینستاگرام هستید و باید برای این شرکت ( ترافیک ایجاد کنید )
4- شما میبایست تحریک بشوید !! تا ادامه دهید چه پستی شمارا تحریک میکند !!! پستی که دیگران را تحریک کرده است ؟ شما با هدف پشت پرده به مسیری که میخواهند کشیده خواهید شد .
\” شما اعتیاد پیدا کرده اید و وقت خود را با اینستاگرام میگذرانید ، شما اعتیاد پیدا کرده اید چون هدف همین بوده است ، شما اعتیاد پیدا کرده اید که دیده شوید حتی به صورت مجازی ، شما اعتیاد پیدا کردید که تابع را منتشر کنید \”
5- مسخره کردن یکی از فعالیت های پر بازدید اینستاگرامه بی شک همه در جریان هستید که هر اتفاقی که می افتد پس از چند ساعت مسخره شده آن در اینستاگرام منتشر میشود !!! مهم این است که شما تماشا میکنید ( هدف ، تماشای شما است این را فراموش نکنید شما کارگران اینستاگرام هستید !!
6- تغییر مسیر زندگی : در بستری که همه فعالیت ها به سادگی انتشار داده شود در صورتی که هر حرکتی روی ذهن انسان ذخیره میشود فعالیت های هدفمند به راحتی بر ذهن تک تک شما جای میگیرد و شما را به سمت هدف شرکت سوق میدهد .
\” تا شما در اینستاگرام هستید روز به روز آسیب های بیشتری میخورید و میزنید \”
7- فشار روانی چیزی است که مشاورین روانشناس در خصوص آن بیشتر میتوانند شما را راهنمایی کنند از دیدگاه بنده وقتی مشکلات کشوری مشکلات مملکت نکته برداری میشود و به اشتراک گذاشته میشود یکی از بزرگترین هدف های سنگین میتواند باشد چون بازدید بسیار دارد !! پیامد های آن افسردگی خواهد بود و فوائد آن هیچ ( کسی که مطالب را به راحتی کپی میکند و به شما نمایش میدهد علم آن را ندارد که راهکار برای حل آن بنویسد ) ایراد گیری ساده است و شما هنوز کارگر اینستاگرام هستید .
7- فشار روانی همه جا هست و برای آن برنامه ریزی شده است !! به نظر شما آیا ممکن است این پیج ها که این پست ها را میگذارند با برنامه ریزی پشت پرده تاسیس شده باشند !! به نظر بنده بله به این دلیل که سرمایه زیادی برای متلاشی کردن افکار عمومی و جنگ داخلی در کشور ایران توسط کشور های غیر از ایران هدف گذاری شده است .
\” فراموش نکنید ایران بهترین موقعیت جغرافیایی را در کره زمین دارد \” در این خصوص مشاورین زمین شناسی ، تاریخ ، اقتصاد تبادل و … همراهی خواهند کرد .
8- تغییر مسیر در زندگی بسیار ساده است هر قدمی که ما برمیداریم تغییری در آینده ما است و هر پلکی که ما میزنیم تغییری در سیستم بدنی و عصبی و …
پس هر چیزی که میبینیم تاثیر گذار است نباید تاثیر منفی داشته باشد . راهکار ساده است ( تفکر )
این تنها قسمت سرچ کنسول اینستاگرام بود اون هم صفحه اول در صورتی که وقتی غرق در آن شوی انتها ندارد.

بسیار مهم !!!!!! نیاز به همکاری مهندسین آیتی ، برنامه نویس
میدانستید بزرگترین بانک اطلاعاتی شرکت گوگل ، فیسبوک ، تلگرام ، واتس اپ و … است
اینستاگرام را شرکت فیسبوک خریداری کرده است
و بانک اطلاعاتی چیست ؟؟؟ و از شما چه اطلاعاتی ذخیره خواهند کرد !!! مرکزی که اطلاعات شما رو ذخیره نگه داشته و در شرایط خاص با برنامه دهی و کد نویسی مدیریت افکار شما را در دست میگیرد . اطلاعات ذخیره شده در یک بانک اطلاعاتی مثلا اینستاگرام
1- شماره تماس شما
2- آدرس
3- پست الکترونیکی
4- فعالیت های روزانه
5- شبکه های دیگری که در آها فعالیت دارید
6- تاریخ تولد شما ، پیام های خصوصی شما ،
7- مشخصات دوستان و آشنایان شما ،
8- مشخصات همکاران شما ،
9- لیست کانتکت های شما یا همان مخاطبین ،
10- بانک علاقه مندی های شما ( لایک ) ،
11- مطالبی که موجب میشود شما کامنت بگذارید همان فشار روانی است
دسترسی های اپلیکیشن اینستاگرام چیست !!
1- دسترسی به دوربین شما ( هروقت که بخواهد در صورتی که شما در اینستاگرام باشید آن را روشن و خاموش میکند بدون اینکه شما بفهمید
2- دسترسی به تمام شماره های شما هروقت که بخواهد میتواند پیام بدهد بدون اینکه شما بفهمید
3- دسترسی به اثر انگشت شما ( بسیار مهم ) هرجای دنیا برید شما با بزرگترین رزومه زندگی در اختیار آنها هستید
4- دسترسی به تمام عکس ها و ویدئو های شما بدون اینکه شما متوجه جابجایی آنها شوید
5- …
اطلاعات شخصی شما به چه درد آها خواهد خورد ؟؟؟ شما در نظر بگیر یک روز برنامه بر این است که یک ویروس با نام ویروس کرونا ساخته شود شما هدف هستید و تنها با یک ویروس به شما حمله نخواهند کرد ! شما بازیچه دست هستید چون منبع درامد هستید .
شما در نظر بگیر حتی جای جای نقاطی که در شهر حرکت میکنید برای آنها قابل رویت است .
تک تک صحبت هایی که میکنید را میشنون
چه هدفی پشت پرده این فعالیت های مجازی است ؟؟؟
فروپاشی اتحاد و انسجام ملی که همان ما هستیم نه دولت ما سازنده دولت هستیم این را فراموش نکنید .
هدف تک تک ما هستیم و برنامه خیلی وقته چیده شده است .
هدف پیشرفت ما نیست !! ما کارگران هستیم که فقط توی معدن نیستیم و شغل ما دقیقا چیزی است که آنها میخواهند حتی شما سرکار شخصی خود نیز برای آنان کار میکنید . هدف با برنامه ای ریخته شده است که هرچه دیر تر متوجه بشیم آسیب بیشتری خواهیم خورد .
وسیله کار خود را خریده اید ؟ بهترین گوشی را خریده اید ؟ احسنت شما کارگر درجه یک هستید . چون با پول خود برای این شرکت سرمایه گذاری کرده اید با بازده روانی .

اینستاگرام دریچه ای است که شما روز به روز افسرده تر ، معتاد تر ، بی سواد تر خواهید شد ( در این خصوص دوستان واقف به مسئله در زیر همین پست به شما اطلاعاتی ارائه خواهند داد .

انجمن پرسش و پاسخ بستری برای رفع مشکلات شما به صورت تخصصی با هدف اتحاد ملی ، اقتصاد مقاومتی ، رضایت جامعه ، حل مشکلات عمومی ، اشتغالزایی دیدمانی ، اشتغالزایی میدانی

بعنوان سوال برجسته علامت گذاری شد
گذاشتن نظر
1
محمد حسین موسوی (anonymous) 2 Comments

سلام و درود در رابطه با بررسی های انجام شده در الگوریتم اینستاگرام ، فرمول های نمایش پست های علاقه مندی هر کاربر به صورت اتوماتیک توسط سیستم هوشمند اینستاگرام شناسایی و به هر کاربر به صورت جداگانه ارائه می شود ، درباره ایجاد اختلالات روانی در اشخاص که در این مقاله مطرح شده است هرچند نمی توان نظری قطعی و مستدل ارائه کرد اما طبق رویداد های اخیر که به صورت شفاف و زنده توسط همه ما مشاهده شد اینستاگرام در اقدامی عجیب دست به حذف همه پست های مربوط به سردار سلیمانی کرد ، هرچند این اقدام همانطور که ما میدانیم نمیتواند تاثیر قابل توجهی نسبت به دیدگاه کاربران نسبت به شخص یا رویداد خاصی داشته باشد اما به وضوح قابل مشاهده است که سیستم اینستاگرام یک سیستم بسته و طبق قوانین رعایت حریم خصوصی کاربران نیست و میتواند در هر برهه زمانی و طبق اعمال نظر اشخاص و توده های تاثیر گذار در رفتار سازمانی این شبکه اجتماعی دست به اعمال تغییرات مبرهن و یا غیر قابل لمس بگذارد که این موضوع مسئله اصلی به نوشتار را تا حد زیادی تایید می کند.
از جنبه دیگر کارنامه مدیران اینستاگرام وابسته به شرکت فیس بوک و در ارتباط با سیستم واتساپ به هیچ وجه روشن نیست و اشباع از اعمال نظر های خاطی حریم خصوصی و تاثیر گذار در تصمیمات قدرت های نافذ در تیم مدیریت این شرکت و تمامی اپلیکیشن های وابسته است.
ارادتمند ، سید محمد حسین موسوی دادگر
فعال حوزه استارتاپی

ارسال نظر جدید

سپاس از پاسخ شما جان موسوی

درود بر تمامی فعالان تفکر و احساس خوب
واقعا این گفته ها جای تفکر دارد و من حال فعلا اینو بگم که واقعا شناخت پیش مقدمه همه تحولات و شروع رشد و رسیدن به ایمان در هر موضوع و کل تمام موضوع هست.
امیدوارم با این فرهنگ سازی و آگاهی دادن بشه انسان ها را آزاد کنیم.
واقعا متشکرم از شما با این مطالب بسیار مفید.
در فرصتی مناسب توضیحاتی تکمیلی را اضافه خواهم کرد.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .